Корзина
84 отзыва
Полезные видео овощеводам наYouTube
УкраинаХарьковская областьХарьковпос. Бабаи, ул. Мичурина 34
+380505931610
+380
50
593-16-10
+380
68
398-41-20
+380
97
534-60-48
Семена овощеводам от Фермер профессионал
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Семена капуста Килагерб F1 \ Kilaherb 2500 семян Syngenta

Семена капуста Килагерб F1 \ Kilaherb 2500 семян Syngenta

 • В наличии
 • Оптом и в розницу

1 237 грн./упаковка

Показать оптовые цены
Семена капуста Килагерб F1 \ Kilaherb 2500 семян Syngenta
Семена капуста Килагерб F1 \ Kilaherb 2500 семян Syngenta В наличии
1 237 грн./упаковка
Купить
+38050593-16-10
Ольга Ивановна
 • +38068398-41-20
  Алексей Юрьевич
 • +38097534-60-48
  Ольга Ивановна
Купить
+38050593-16-10
Ольга Ивановна
 • +38068398-41-20
  Алексей Юрьевич
 • +38097534-60-48
  Ольга Ивановна
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара

Килагерб F1

Килоустойчивая среднепоздняя  капуста.

 • вегетационный период 110-115 дней

 • вес кочана 3-4 кг

 • мощное растение с высокой силой роста

 • высокая устойчивость к фузариозу

 • устойчив к повреждению трипсом

Предназначение

 • Реализация в свежем виде, хранение (до 5 месяцев).
 • Дополнительная информация
 • Рекомендуемая густота посадки 35-40 тыс. растений/га. Сохраняет в поле высокие товарные качества в течение всего периода уборки.

ПЕРЕВАГИ КИЛОСТІЙКОЇ КАПУСТИ ВІД «СИНГЕНТИ»

Сьогодні одна з найгостріших проблем при вирощуванні різних видів капусти – кила капусти (Plasmodiophora brassicae).

Кила (збудник – паразитичний гриб Plasmodiophora brassicae) – одне з найшкодочинніших захворювань хрестоцвітих культур, яке завдає великих збитків. На ураженій кореневій системі капусти формуються великі пухлини у вигляді наростів, які порушують доплив води і призводять до затримки росту рослин. Патоген здатний зберігатися в ґрунті до 15 років у формі сплячих спор, які утворюються з наростів на стадії їх розкладання. Оптимальний діапазон температур для хвороби – +20–25°С, розвитку кили сприяють також висока вологість і кислотність ґрунту (рН<7). Ураження може охоплювати не лише локальні ділянки, а й ціле поле. Патоген поширюється через уражені часточки ґрунту на сільськогосподарських знаряддях, взутті, переноситься вітром тощо. 

Способи контролювати й боротися з килою капусти – вапнування кислих ґрунтів, вибракування ураженої розсади, тестування розсадних субстратів на наявність патогена, дотримання сівозміни.

Майже всі компанії виводять гібриди, стійкі до фузаріозів й інших хвороб, та досягли певних успіхів у цьому напрямку. Однак стійкість до кили – таку мету поставила перед собою лише компанія «Сингента», яка сьогодні пропонує цілу низку килостійких капуст. Це гібриди цвітної капусти Клаптон F1, білоголової Кілагрег F1, Кілагерб F1 та Кілатон F1, пекінської Супрін F1.

Переваги вирощування стійких до кили гібридів:

1) додаткова агрономічна безпека в полі; 
2) спрощене планування і надійність поставок готової продукції; 
3) можливість повернутися на уражені площі; 
4) висока врожайність.

Ефективність і обґрунтованість вирощування килостійких гібридів доводять розрахунки:

1. Насіння килостійких гібридів, яке пропонує компанія «Сингента», продається лише прецензійної якості (схожість не менше 95 %, енергія проростання не нижче 90 %). Отже, затрати насіння для бажаної густоти стояння менші як мінімум на 6 % порівняно зі стандартними гібридами.

2. Ретельна селекція якісних характеристик килостійких гібридів (дуже розвинута коренева система, потужний листовий апарат, сильніший восковий наліт на листовій поверхні) дозволяє отримати більший на 10 % вихід стандартної продукції з поля і після зберігання та знизити собівартість одного кілограма капусти.

3. Вирощування килостійких гібридів дозволяє раціональніше використовувати земельні ресурси, а це важливо і для невеликих господарств, і для великих виробників. 

Навіть якщо врожайність буде лише на 7 % більшою (в нашому випадку це на 4 т/га або приблизно 100 г на кожну головку), продукт матиме однакову собівартість. Однак практика показує, що врожайність килостійких гібридів на уражених килою площах перевищує врожайність звичайних гібридів, вирощених у тих самих умовах, щонайменше на 50 %, тобто в півтора рази. Отже, додаткові затрати у разі вибору килостійких гібридів становитимуть лише 3 % від загальних витрат. Ураховувати ці відсотки, купувати насіння килостійких гібридів і мати гарантований урожай чи й далі сіяти звичайні гібриди – вирішувати вам.

Ми не зупиняємося на досягнутому, а працюємо для добробуту наших виробників і намагаємося створювати й пропонувати гібриди, які убезпечать вас від непередбачуваних проблем при вирощуванні. 

Бажаємо високих урожаїв, стабільної ціни та міцного здоров’я.

Характеристики
Основные атрибуты
КультураКапуста
Тип продукциисемена
Группа спелостиСреднепоздний
Производитель  Syngenta
Страна производительНидерланды
Информация для заказа
 • Цена: 1 237 грн./упаковка
Отзывы о товаре